Airbag technology – bezpečné autopoťahy

Bezpečné autopoťahy pre sedadlá s bočným airbagom! Neriskujte svoje zdravie a vyberte si autopoťahy, ktoré sú preukázateľne bezpečné.

MAD, ako vývojový partner výrobcov automobilov zameraný na výrobu autopoťahov šitých na mieru, ako jediný vykonal skúšky v oblasti bezpečnosti a kvality materiálov v spolupráci s výrobcami automobilov.

Bezpečné autopoťahy Individual auto design

Bezpečné autopoťahy pre sedadlá s bočným airbagomBezpečné použitie autopoťahov Individual auto design na sedadlách s bočným airbagom bolo preukázané počas airbagových skúšok v nezávislých laboratóriách TÜV. Skúšky výstrelu bočných airbagov (SAB skúšky) preukázali, že bezpečné autopoťahy Individual auto design spĺňajú všetky náležitosti pre použitie na sedadlách s bočným airbagom. Skúšanie prebiehalo podľa prísnych noriem v extrémnych teplotných podmienkach (-35 °C a 85 °C).


Vďaka originálnej airbag technológií sa bočný airbag úplne otvorí v priebehu 14 milisekúnd (0,014 sekúnd)!
Neohrozujte svoje zdravie a vyberte si autopoťahy, ktoré sú preukázateľne bezpečné!


testovali sme v arktickej zime ...

-35°C

Bezpečnosť autopoťahov Individual auto design bola otestovaná počas skúšok výstrelu bočných airbagov v nezávislých skúšobniach TÜV SÜD Czech s.r.o.
TÜV SÜD
... aj v poriadnej horúčave

85°C

Bezpečnosť autopoťahov Individual auto design bola otestovaná počas skúšok výstrelu bočných airbagov v nezávislých skúšobniach TÜV SÜD Czech s.r.o.
TÜV SÜD

Chcete vedieť viac o výsledkoch airbagových skúšok? Pozrite si protokol o výsledkoch testov.

Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín

Získajte viac – Najnovšie galérie a novinky na Váš E-mail

Váš e-mail (povinné)

Mám záujem o odber noviniek z kategórie:

Do NOT follow this link or you will be banned from the site!