Autopoťahy MAZDA CX-3

On december 14, 2015, Posted by , In Novinky,Referencie,Všetky články, With Komentáre vypnuté na Autopoťahy MAZDA CX-3

Nová Mazda CX-3 je kompaktný crossover, ktorý bol svetu predstavený už koncom minulého roka. Na slovenský trh bol tento model uvedený len tento rok a to vo veľmi priaznivej cene 14 590 eur. Podľa slov výrobcu, nová CX-3 kladie dôraz hlavne na jedinečný, štýlový a zvučný dizajn (KODO – duša pohybu) s pohodlím a praktickosťou, ktorá bude vyhovovať vášmu životnému štýlu. Slová výrobcu dokazujú aj zaujímavé možnosti individuálnych úprav vozidla v konfigurátore na stránke výrobcu.

Celkom iná vec je však cena týchto individuálnych úprav. U nás v MADe sledujeme pri nových modeloch hlavne možnosti úprav interiéru a čalúnenia, takže sme si to vyskúšali. Ak si napríklad do interiéru zvolíte umelú kožu a čiernu látku (čo zhruba odpovedá našej kolekcii Classic s okrajom Leather Look) tak sa cena vyšplhá zo základných 14 590 eur až na 21 790 eur, pri bielej koži je to až 23 790 eur. Na výber máte žiaľ len 4 kombinácie.

Ak na našich stránkach nie ste prvý krát, určite Vám nemusíme vysvetľovať, že Autpoťahy INDIVIDUAL AUTO DESIGN pre vozidlo Mazda CX-3 Vám ponúkajú omnoho širšie možnosti prispôsobenia interiéru za neporovnateľne nižšiu cenu, než v ponúkanej nadštandadnej výbave od výrobcu. Navyše s našimi autopoťahmi dokonale ochránite originálne čalúnenie svojej novučičkej Mazdy CX-3, takže v prípade predaja o pár rokov bude interiér stále ako nový.

Zmeňte Rytmus
Nová Mazda CX-3 je smelé a silné auto. No je dostatočne svižná, aby trafila správne tóny a vytvorila pôsobivý záznam len s použitím bubnov? Pozrite si, ako sme dali dokopy toto pôsobivé prestavenie.

A teraz už sľúbená galéria – Autopoťahy MAZDA CX-3:

Comments are closed.
Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín

Získajte viac – Najnovšie galérie a novinky na Váš E-mail

Váš e-mail (povinné)

Mám záujem o odber noviniek z kategórie:

  • v súlade s ochranou osobných údajov.
  • Do NOT follow this link or you will be banned from the site!