Autopoťahy Škoda OCTAVIA III

On Сентябрь 23, 2015, Posted by , In Akciové ponuky,Všetky články, By ,, , With No Comments

Pozrite si aké autopoťahy pre nový model Škoda Octavia III si vybrali naši zákazníci a zistite viac o tomto nádhernom aute.

Škoda Octavia je model automobilu nižšej strednej triedy vyrábaný českou automobilkou Škoda od roku 1996. Niekedy sa model zaraďuje do strednej triedy, predovšetkým druhá a tretia generácia. Euro NCAP zaraďuje obe generácie do strednej triedy. Do decembra 2011 bolo vyrobených 1,5 milióna kusov modelu Octavia. Tretia generácia modelu Octavia bola predstavená 11. decembra 2012. Vyrába sa v stupňoch výbavy Active, Ambition a Elegance.V roku 2013 boli predstavené verzie combi a RS.

Prinášame Vám tie najkvalitnejšie autopoťahy aj pre tretiu generáciu vozidiel Škoda Octavia. U nás si môžete vybrať skutočne individuálnu kombináciu farieb, materiálov, prešívania a prípadne aj výšivky.

Náš Tip: Spoločnosť MAD je partnerom klubu slovenských a českých fanúšikov vozidiel Škoda Octavia — www.octaviaclub.cz. Všeci členovia tohoto klubu majú nárok na špeciálnu zľavu vo výške 5% z celkovej ceny autopoťahov.Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín

Získajte viac — Najnovšie galérie a novinky na Váš E-mail

Váš e-mail (povinné)

Mám záujem o odber noviniek z kategórie:

  • v súlade s ochranou osobných údajov.
  • Do NOT follow this link or you will be banned from the site!