Autopoťahy Volkswagen Multivan

On august 30, 2017, Posted by , In Referencie,Všetky články, With Komentáre vypnuté na Autopoťahy Volkswagen Multivan

Individual Auto Design zmenil luxusný interiér Multivanu podľa detailných  predstáv klientov.

Úžitkové Volkswageny netreba špeciálne predstavovať. Ide o spoľahlivé vozidlá nemeckého „ľudového“ výrobcu, ktoré si získavajú priaznivcov po celom svete.

Dodávkové Transportery môžeme stretnúť takmer všade a ich prvé verzie boli s menšími obmenami donedávna v produkcii v južných častiach Ameriky.

Volkswagen Transporter, založený na platforme T koncernu Volkswagen, dnes vo svojej šiestej generácii, odkazuje na rad dodávkových automobilov vyrobených počas 60. rokov po celom svete. Séria T sa považuje za oficiálnu automobilovú platformu a generácie sa postupne označujú ako T1, T2, T3, T4, T5 a T6.

 

Ide o najpredávanejší VAN v histórii s viac ako 12 miliónmi kusmi predávaných na celom svete. Existuje množstvo verzií vrátane dodávkových vozidiel, mini-vanov, mikrobusov, pick-upov, karavanov.

Jeden z najluxusnejších sériovo vyrábaných derivátov je MULTIVAN. V tomto prípade nie je možné hovoriť o úžitkovom vozidle, nakoľko sa jedná o luxusnú limuzínu s najnovším bezpečnostným a technologickým vybavením. Jeho dostatočne priestranný a flexibilný interiér je vybavený pokročilými infotainmentmi
a podvozok poskytuje komfort luxusných limuzín.

Klienti, ktorí vozidlá vyhľadávajú pre svoju praktickosť a pohodlné cestovanie aj na dlhších trasách, často požadujú individuálny na mieru prispôsobený interiér. Prostredníctvom produktov Individual Auto design sme k sériovej flexibilite sedadiel pridali možnosť luxusnej a ľahko udržiavateľnej jedinečnosti.

Naše na mieru pripravené produkty robia z Multivanu jedinečný cestovný koráb:
 

 

 

Viac produktov Individual Auto Design pre vozidlá Volkswagen nájdete TU!

 

 

 

 

Navrhnite si vlastný dizajn autopoťahov!

Comments are closed.
Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín

Získajte viac – Najnovšie galérie a novinky na Váš E-mail

Váš e-mail (povinné)

Mám záujem o odber noviniek z kategórie:

  • v súlade s ochranou osobných údajov.
  • Do NOT follow this link or you will be banned from the site!