Autpoťahy PEUGEOT RCZ

On október 21, 2015, Posted by , In Novinky,Všetky články, With Komentáre vypnuté na Autpoťahy PEUGEOT RCZ

Peugeot RCZ je luxusné športové kupé, ktoré od mája 2010 vyrába francúzska automobilka Peugeot. Ako môžete vidieť na stránke výrobcu (http://www.peugeot.sk/objavte/rcz/coupe/), RCZ ponúka zaujímavé možnosti personalizácie (nová čierna lakovaná lišta predných nárazníkov, matné strešné oblúky, nové polepy a dve nové verzie 19“ diskov z ľahkej zliatiny) a nadštandardnú luxusnú výbavu (napr. prvky z brúseného chrómu a brúsená koža na volante).

Podľa slovenského automobilového portálu auto.pravda.sk patrí PEUGEOT RCZ medzi najkrajšie športiaky súčasnosti (zdroj: http://auto.pravda.sk/testy/clanok/18873-test-peugeot-rcz-16-thp-francuzska-spojka/).

Vo voliteľnej výbave tohoto francúzkeho krásavca nájdete aj kožené autopoťahy s dvojitým prešívaním. Ako fanúšikom autopoťahov INDIVIDUAL AUTO DESIGN vám je však iste jasné, že ani táto výbava zdaleka neposkytuje také možnosti individualizácie interiéru, resp. autopoťahov, ako je to u nás. Z toho dôvodu nás oslovil zákazník, ktorému sme jeho interiér prispôsobili na mieru a to teda poriadne. Ide však stále o autopoťahy z kolekcie EXCLUSIVE, ktoré môžete mať aj vo vašom aute.

Pozrite sa na výsledok našej ďalšej špičkovej prácičky:

Comments are closed.
Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín

Získajte viac – Najnovšie galérie a novinky na Váš E-mail

Váš e-mail (povinné)

Mám záujem o odber noviniek z kategórie:

  • v súlade s ochranou osobných údajov.
  • Do NOT follow this link or you will be banned from the site!