Máme novú galériu fotiek priamo od zákazníkov. Pošlite nám svoje foto.

On september 28, 2015, Posted by , In Referencie,Všetky články, With No Comments

Práve sme zverejnili novú galériu fotiek priamo od spokojných zákazníkov bez akýchkoľvek ďalších úprav. Tak aby ste videli, že na rozdiel od niektorých konkurentov nemusíme nič prikrášľovať a naše poťahy sú skutočne 100%-ne šité na mieru bez kompromisov: Tu nájdete galériu neupravených fotiek priamo od našich spokojných zákazníkov.

VÝZVA PRE VÁS:

Touto cestou chceme vyzvať všetkých Vás, ktorí sa chcete pochváliť pekným interiérom, aby ste nám poslali pár fotiek a prípadne aj krátky príbeh, či citát na zverejnenie. Tie najzaujímavejšie fotky a príbehy priebežne odmeníme kvalitným tričkom INDIVIDUAL AUTO DESIGN. Môžete tak urobiť poslaním správy na Facebooku na našej stránke ?www.facebook.com/autopotahymad alebo e-mailom na mad6@madsr.sk.

Tričko INDIVIDUAL AUTO DESIGN, ktoré môžete získať za kvalitne spracovanú referenciu.

Poznámka: Ak si neprajete aby boli Vaše fotky zverejnené na tejto stránke a náhodou sme ich zverejnili, kontaktujte nás e-mailom na mad6@madsr.sk a vaše foto ihneď stiahneme.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín

Získajte viac – Najnovšie galérie a novinky na Váš E-mail

Váš e-mail (povinné)

Mám záujem o odber noviniek z kategórie:

  • v súlade s ochranou osobných údajov.
  • Do NOT follow this link or you will be banned from the site!