SEAT LEON CUPRA R – autopoťahy Individual Auto Design

On september 5, 2017, Posted by , In Novinky,Oznamy,Referencie,Všetky články, With Komentáre vypnuté na SEAT LEON CUPRA R – autopoťahy Individual Auto Design

Najvýkonnejšia a najexkluzívnejšia CUPRA v limitovanej sérii.

Frankfurtský autosalón býva tradične prehliadkou exkluzívnych top modelov najmä európskych automobiliek.

Automobilka SEAT pripravila limitovanú sériu 799 vozidiel SEAT LEON CUPRA R. R-ko v označení tradične hovorí, že ide o najvýkonnejšiu verziu.

Sériová CUPRA dostala s manuálnou prevodovkou výkon zvýšený na 310k, špeciálnu výfukovú sústavu a je poháňaná výhradne predná náprava. Športové brzdy Brembo, rozšírený rozchod kolies, upravené pruženie DCC a pozmenená geometria kolies zabezpečujú lepšiu trakciu. Na prvý pohľad rozoznáte R-ko podľa nárazníka s obrími nasávacími otvormi, podľa karbónových doplnkoch na prednom a zadnom nárazníku, špeciálneho spoilera a medených doplnkov exteriéru. V interiéri dominuje Alcantara. Tento exkluzívny materiál obšíva volant aj hlavicu riadiacej páky a detaily dolaďujú prvky v medenej farbe.

Záujemcovia si môžu vozidlo objednať koncom roka 2017 výhradne v troch farbách karosérie: Midnight Black, Pyrenees Grey a exkluzívnej Matte Grey.

Nevieme sa dočkať, keď oblečieme interiér tejto zaujímavej „limitky“ do Alcantary celý!

Už teraz vieme, ako SEATu LEON ALCANTARA® pristane!


Viac produktov Individual Auto Design pre vozidlá SEAT nájdete TU!

 

Navrhnite si vlastný dizajn autopoťahov!

Comments are closed.
Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín

Získajte viac – Najnovšie galérie a novinky na Váš E-mail

Váš e-mail (povinné)

Mám záujem o odber noviniek z kategórie:

  • v súlade s ochranou osobných údajov.
  • Do NOT follow this link or you will be banned from the site!