Autopoťahy Škoda SUPERB I, II, III

On august 23, 2017, Posted by , In Referencie,Všetky články, With Komentáre vypnuté na Autopoťahy Škoda SUPERB I, II, III

Autopoťahy na vozidlá Škoda Superb boli vždy našou „srdcovou záležitosťou“ nielen preto, že uvedené vozidlá používame aj v našej spoločnosti!

 

V roku 2002 odštartovala v českých Kvasinách produkcia prvej generácie vozidla Škoda Superb. Vozidlo bolo postavené na predĺženej platforme Volkswagenu Passat pôvodne určeného pre čínsky trh. Modifikácia základu priniesla úspešný model s neobvykle priestranným interiérom. Vďaka komfortnému interiéru a elegantnému vzhľadu sa stal Superb dôstojnou konkurenciou prémiovejších značiek.

Druhá generácia v roku 2008 priniesla, okrem dvoch karosárskych variant, svetový unikát
– systém Twindoor, ktorý umožňoval otvárať veko batožinového priestoru buď ako sedan alebo liftback. Automobilka zašla s praktickým vyžitím svojej vlajkovej lode ešte ďalej a šanghajský autosalón 2013 odhalil ešte praktickejšiu verziu kombi s obrovským batožinovým priestorom.

Aktuálna generácia je v ponuke opäť v dvoch karosárskych verziách od roku 2015.
Dôstojne pokračuje v tradícii neobvykle priestranného interiéru a pridáva najnovšie technologické a bezpečnostné prvky výbav. Možnosť výkonu až 280k pohonu všetkých kolies a širokej individulizácie výbavy robí so Škody Superb exkluzívne vozidlo so silným predajným potenciálom.

 

Prostredníctvom nášho produktu sme hrdým majiteľom vozidiel Superb pripravili na mieru exkluzívny interiér s možnosťou individualizácie materiálov, farieb a vlastných výšiviek!

So značkou Individual Auto Design tak svojim vozidlám dodali punc luxusu a jedinečnosti.Viac produktov pre vozidlá značky Škoda nájdete tu!

Navrhnite si vlastný dizajn autopoťahov!

Comments are closed.
Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!