Baby paket – Ochrana pred obkopanim

Ideálne a praktické riešenie pre rodiny s malými deťmi - autopoťahy pre deti jednoducho očistíte a ušetrený čas môžete stráviť so svojimi deťmi.

AJ VY MÁTE V AUTE MALÉHO UMELCA?

Autopoťahy pre deti

MÁME PRE VÁS RIEŠENIE - BABY PAKET: OCHRANA PRED OBKOPANÍM

Autopoťahy pre deti

Charakteristika produktu

Pripravili sme pre vás doplnkový produkt, ktorý predstavuje ideálne riešenie pre rodiny s malými deťmi. Autopoťahy pre deti ušetria množstvo času, ktoré by ste inak strávili čistením sedadiel.

Produkt Baby set od klasických textilných autopoťahov líši použitými materiálmi na operadlách predných sedadiel.

  • Predná strana: originálna atestovaná autotextília
  • Zadná strana: automobilová syntetická koža LEATHER LOOK


Takto ušité autopoťahy kombinujú dobré vlastnosti oboch materiálov. Kvalitné textilné materiály vám doprajú pohodlie aj počas dlhšej cesty. Vďaka použitiu automobilovej syntetickej kože Leather Look sa už nikdy nebudete musieť báť toho, že strávite dlhé hodiny čistením stôp po topánkach.

Ako získať Baby paket pre moje autopoťahy?

Baby paket si môžete objednať pre všetky textilné poťahy z Classic a RS Design kolekcie (autopoťahy pochádzajúce z ostatných kolekcii majú zadné časti operadiel vyrobené z materiálu Leather Look, čiže produkt Baby paket je v takomto prípade neopodstatnený). Baby paket je možné objednať len ako doplnkový produkt k textilným autopoťahom. Samostatne je nepredajný!

Cenník doplnkového produktu Baby paket

Doplnkový produkt MAD Baby set Vám ponúkame za veľmi výhodných podmienok. MAD produkt s odolnou a ľahko čistiteľnou zadnou stranou operadiel môžete získať za 62 € s DPH na 2 sedadlá. (cena MAD Baby set sa pripočíta k cene Vašich poťahov).

Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!