Autopoťahy Škoda OCTAVIA III

On september 23, 2015, Posted by , In Akciové ponuky,Všetky články, By ,, , With No Comments

Pozrite si aké autopoťahy pre nový model Škoda Octavia III si vybrali naši zákazníci a zistite viac o tomto nádhernom aute.

Škoda Octavia je model automobilu nižšej strednej triedy vyrábaný českou automobilkou Škoda od roku 1996. Niekedy sa model zaraďuje do strednej triedy, predovšetkým druhá a tretia generácia. Euro NCAP zaraďuje obe generácie do strednej triedy. Do decembra 2011 bolo vyrobených 1,5 milióna kusov modelu Octavia. Tretia generácia modelu Octavia bola predstavená 11. decembra 2012. Vyrába sa v stupňoch výbavy Active, Ambition a Elegance.V roku 2013 boli predstavené verzie combi a RS.

Prinášame Vám tie najkvalitnejšie autopoťahy aj pre tretiu generáciu vozidiel Škoda Octavia. U nás si môžete vybrať skutočne individuálnu kombináciu farieb, materiálov, prešívania a prípadne aj výšivky.

Náš Tip: Spoločnosť MAD je partnerom klubu slovenských a českých fanúšikov vozidiel Škoda Octavia – www.octaviaclub.cz. Všeci členovia tohoto klubu majú nárok na špeciálnu zľavu vo výške 5% z celkovej ceny autopoťahov.Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!