Autopoťahy Volkswagen Golf IV

On september 7, 2015, Posted by , In Referencie,Všetky články, By ,, , With No Comments

Pozrite si aké autopoťahy pre nový model Volkswagen Golf IV si vybrali naši zákazníci a zistite viac o tomto aute obľúbenom hlavne medzi fanúšikmi autotuningu.

Volkswagen Golf je najdôležitejším modelom nemeckej automobilky Volkswagen a patrí k celosvetovo najpredávanejším automobilom vôbec. Jeho meno je odvodené z nemeckého označenia pre Golfský prúd. Štvrtá generácia sa objavila prvýkrát v roku 1997 a už o rok neskôr sa stala najpredávanejším vozidlom vo svojej triede. Vyrobilo sa jej 4,3 milióny kusov. Oproti svojmu predchodcovi opäť povyrástla. Vonkajší dizajn bol upravený, ale stale nadväzoval na predchádzajúcu generáciu. Kompletne zmodernizovaný bol ale interiér. ABS, airbagy a posilňovač riadenia sa objavili už v základnej výbave.

Z nostalgie pridávame ešte jednu celkom úsmevnú reklamu na štvorkový Golf
All it needs is you – Jediné čo potrebuje si Ty 🙂

Prinášame Vám tie najkvalitnejšie autopoťahy aj pre štvrtú generáciu vozidiel Volkswagen Golf. U nás si môžete vybrať skutočne individuálnu kombináciu farieb, materiálov, prešívania a prípadne aj výšivky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!