Čistenie autopoťahov

Otvorte návod na čistenie autopoťahov Individual auto design - odstráňte všetky nečistoty a užívajte si individuálny interiér svojho auta!

Pri výrobe autopoťahov Individual auto design sú používané výlučne materiály určené pre prvovýrobu autosedadiel. Tieto materiály sú laminované (vrstvené) polyuretánovou penou, ktorá sa môže pri praní oddeliť od materiálu. Z tohto dôvodu sa čistenie autopoťahov v podobe prania neodporúča! Pranie môže natrvalo poškodiť autopoťahy, ktoré sa následne stanú nepoužiteľnými.

Najvhodnejší spôsob údržby našich autopoťahov je tepovanie, prípadne vyčistenie čistiacou penou. V prípade záujmu vieme našim zákazníkom čistiacu penu dodať.

UPOZORNENIE:

Vaše poťahy pri akomkoľvek čistení, naparovaní a tepovaní v žiadnom prípade nedemontujte. Musia ostať natiahnuté na sedadlách, inak hrozí poškodenie ich dokonalého vzhľadu. Pri nesprávnom postupe čistenia, či navlhčenia sa môžu dokonca zraziť, ak nie sú natiahnuté na sedadlách.

Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!