Často kladené otázky

Najčastejšie otázky našich zákazníkov a záujemcov o nákup autopoťahov značky INDIVIDUAL AUTO DESIGN. Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Napíšte nám.

Kde nájdem ceny autopoťahov?

Naše ceny sú dostupné:
- v e-shope na eshop.autopotahy.sk/
- v našom Konfigurátore
- u Individual auto design obchodnej manažérky - viď. Kontakty

Máte poťahy na sedadlá môjho auta?

Zoznam všetkých výrobcov a modelov, na ktoré je možné objednať autopoťahy Individual auto design sa nachádza v časti Strihy. Počas objednávania poťahov do auta Vás kvôli špecifikácií sedadiel pravdepodobne požiadame o zaslanie fotografií Vašich sedadiel.

Aké sú možnosti objednanie autopoťahov Individual auto design?

Presný prehľad o možnostiach a spôsoboch nákupu nájdete na stránke Ako nakúpiť autopoťahy.

Aká je dodacia lehota?

Tovar Vám bude doručený o 40 pracovných dní od vyšpecifikovania sedadiel a uhradenia zálohy. Ak si prajete byť uprednostnený pri výrobe či montáži využite Službu Expres. Všetky dôležité informácie ohľadne dopravy tovaru a platby za tovar nájdete v e-shope Individual auto design na stránke Všeobecné obchodné podmienky - body 3. Platobné podmienky a 4. Doručenie tovaru

Ako mám očistiť autopoťahy Individual auto design? Môžem ich prať?

Autopoťahy Individual auto design v žiadnom prípade neodporúčame prať v práčke! Praním by mohlo dôjsť k trvalému znehodnoteniu autopoťahov. Všetko o údržbe a čistení našich autopoťahov nájdete na stránke Čistenie autopoťahov.

Viem si namontovať Vaše autopoťahy aj sám? Je montáž autopoťahov náročná? Kde nájdem návod na montáž autopoťahov Individual auto design?

Náročnosť a trvanie montáže autopoťahov je individuálna pri každom modely vozidla, pretože sa pri projektovaní strihu zachováva presná konštrukcia pôvodného čalúnenia. Univerzálnu montáž si možete pozrieť na stránke Montáž. V snahe uľahčiť montáž autopoťahov Individual auto design vytvárame aj presné Montážne videá. Pre prístup k montážnemu videu pre konkrétne vozidlo je potrebný identifikačný kód, ktorý obdržíte spolu s poťahmi nalepený na prednej strane balenia.

Môžem si dať Vaše autopoťahy namontovať aj u Vás? Kde najbližšie k môjmu bydlisku si viem dať namontovať Vaše autopoťahy? A budem za to niečo platiť?

Áno, pri osobnom odbere vo výrobnom závode MAD SR, s.r.o. v Rimavskej Sobote, Školská 36, 979 01, si môžete dať namontovať autopoťahy školenými pracovníkmi MAD. Termín si dohodnete s manažérkou predaja. Cena montáže autopoťahov je 94 € s DPH. Zoznam montážnych stredísk, kde Vám namontujú autopoťahy Individual auto design sa nachádza na stránke Montážne strediská.

Nenašli ste odpoveď na svoju otázku? Napíšte nám.

Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!