Služba Expres

ZÍSKAJTE AUTOPOŤAHY V REKORDNOM ČASE. Zarezervujte si Službu Express a uprednostníme Vás pri výrobe aj pri montáži.

Ako to funguje?

8:00 - prichádzate do výrobného závodu v Rimavskej Sobote, kde si vyberiete materiály, farbu štepovania atď.

8:30 - Vaša objednávka sa okamžite odosiela do výroby.

12:00 - Vaše autopoťahy sú hotové a začína sa ich montáž na sedadlá.

16:00 - výrobný závod opúšťate s individuálnym a jedinečným interiérom!

Dôležité: Termín realizácie Expres montáže sa stáva záväzným až po potvrdení zo strany MAD SR, s.r.o.

ZAREZERVUJTE SI MONTÁŽ PRIAMO

Objednajte sa na montáž telefonicky a ihneď Vám potvrdíme termín. Už čoskoro spustíme aj online rezervačný systém.

Tel: 0904 885 173
e-mail: mad6@madsr.sk

Cena služby EXPRESS 8 (výroba a montáž do 8 hodín) je spoplatnená sumou 109€ za uprednostnenie vo výrobe + 94€ za montáž autopoťahov našimi odborníkmi.

Cena služby EXPRESS 48 (výroba do 2 pracovných dní) je 78€. Túto službu si môžete objednať telefonicky alebo emailom. UPOZPOZORNENIE: Produkt vám vyrobíme do 2 pracovných dní od pripísania zálohy/úhrady na účet spoločnosti. V prípade vlastného návrhu výšivky sa pripočítavajú 3 pracovné dni naviac. Objednávka na Službu EXPRESS musí byť zadaná do 12:00 na spracovanie, inak bude spracovaná až v nasledujúci pracovný deň.

Pod pojmom Expres montáž sa ukrýva komplexná služba poskytovaná našim zákazníkom. Zahŕňa výber materiálov, špecifikáciu sedadiel, výrobu a montáž autopoťahov v expresnom čase. Dohodnite si termín Expres montáže a navštívte náš výrobný závod v Rimavskej Sobote. V našom Showroome si vyberte kombináciu materiálov, ktorú chcete mať vo svojom vozidle. Po výbere materiálov a špecifikácií Vašich sedadiel sa objednávka okamžite a prioritne odosiela do výroby. Po ušití autopoťahov Vám ich namontujeme do vozidla. Z výrobného závodu odchádzate s namontovanými autopoťahmi, ktoré boli vyrobené podľa Vašich požiadaviek.

Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!