Nenechajte sa oklamať. Neriskujte.

V Rimavskej Sobote nájdete hneď troch rôznych výrobcov autopoťahov rôznej kvality. Nenechajte sa zmiasť rovnakým mestom. MIZA Autopoťahy nie je MAD SR, s.r.o.

V Rimavskej Sobote, kde má sídlo aj naša spoločnosť, nájdete hneď troch rôznych výrobcov autopoťahov. Za posledné roky sa nám na našej stránke na Facebooku nazbieralo množstvo referencí a reakcií zákazníkov zvyšných dvoch spoločností, ktoré evidentne parazitujú na našom dobrom mene a 25-ročných skúsenostiach. Často totiž dochádza k zámenám a zavádzaniu z dôvodu podobného miesta sídla u všetkých troch spoločností. Preto si vždy poriadne overte od koho nakupujete. Všetky tri firmy sú úplne samostatné subjekty s rôznymi vlastníkmi a nie sú spolu nijakým spôsobom previazané. Každá z firiem poskytuje veľmi odlišnú kvalitu produktov a úroveň služieb.
Radi by sme Vám v tomto článku jednoznačne objasnili rozdiel medzi jednotlivými spoločnosťami:

MAD SR, s.r.o.

so sídlom na ulici Školská 36, Rimavská Sobota - naša spoločnosť, ktorá bola na trhu ako prvá, existuje už od roku 1991 a ako jediná z výrobcov autopoťahov šitých na mieru prešla najnáročnejšími skúškami v oblasti bezpečnosti a kvality materiálov v spolupráci s výrobcami automobilov.
- Pozrite si kompletné recenzie na autopoťahy od spoločnosti MAD SR, s.r.o.
Z množstva výborných recenzií vyberáme jednu od užívateľa Kolomana Kovacsa, ktorá hovorí za všetky:
"V skratke. Nenormalne detaily skor by som povedal fanatizmus v siti potahov. Mam od vas potahy na skoda rapid. Montoval som si ich sam. Vsetko dorisene do absolutneho detailu.Som velmy spokojny. Malo firiem na slovensku dokaze uspokojin zakaznika ako tato. Prajem vam vela pracovnych uspechov a vela vela spokojnych zakaznikov. GRATULUJEM!"

MIZA Autopoťahy s.r.o., resp. Autopoťahy s.r.o.

so sídlom na ulici Košická cesta 1935, Rimavská Sobota (tí istí spoločníci, páni Miroslav Zvara a Adrián Zvara prevádzkujú niekoľko spoločností pre ten istý produkt) - Na túto spoločnosť nám cez komentáre k tomuto albumu na našej Facebook stránke naši fanúšikovia a ich sklamaní zákazníci zaslali veľké množstvo sťažností a negatívnych referencií. Taktiež sme narazili na množstvo negatívnych komentárov na adresu tejto spoločnosti na portáli SME.sk v sekcii sťažnosti a taktiež na portáli AZET.sk v hodnoteniach tejto firmy.

Názvy MAD a MIZA nie je tak ťažké si zameniť...hlavne ak obe spoločnosti sídlia v Rimavskej Sobote, preto si dávajte naozaj veľký pozor kde a od koho nakupujete svoje nové autopoťahy na mieru.

Pre úplnosť uvádzame aj skutočné referencie a fotografie autopoťahov MIZA, ktoré nám verejne zaslali naši fanúšikovia a sklamaný zákazníci spoločnosti MIZA Autopoťahy s.r.o. resp. Autopoťahy s.r.o. Na fotkách vidíte autopoťahy "šité na mieru" pre vozidlo Hyundai i20, za ktoré pán zaplatil neuveriteľných 217 €! Posúďte sami kvalitu produktu:
Takto vypadá produkt na stránke spoločnosti MIZA Autopoťahy s.r.o.
...a takto vyzerá v skutočnosti na sedadlách Hyundai i20
Príplatkové "airbagové otvory"
Zle namontované? Žiaľ nie...
"Detailne" spracované poťahy pre hlavové opierky
Pripájame ešte niekoľko ďalších skutočných referencií od zákazníkov spoločnosti MIZA Autopoťahy s.r.o., ktorí sa nechali taktiež "napáliť":
Užívateľ Mira James z Českej Republiky napísal:
"Bohužel i já jsem se napálil a objednal potahy na http://www.autopotahy-obchod.cz/ v domění že se jedná o českou firmu. Bohužel byla to firma MIZA sro.
Potahy sice přišly,ale některé byly bez otvoru,ty co otvor mít neměly ho měly a potah na zadní prostřední sedadlo (loketní opěrku)byl špatně ušitý. Na emaily vůbec nikdo nereagoval a na čísle reklamace mi paní odpověděla že "paní inženýrkaˇ" je mimo ať zavolám za pár dní.
Po několika dalších hovorech mi oznámila že se spletly a moje potahy jsou na úplně iné auto,ať je zabalím a pošlu i s objednávkou (kupní smlouvou)na jejich adresu a oni obratem pošlou ty správné. V tu chvíly mi bylo jasné že potom neuvidím ani potahy ani peníze. Takže pozor naně !!!"
Užívateľ Peter Chudík zo Slovenska napísal:
"Na moju skodu som si vopred neoveril ako su ludia spokojny s firmou Miza-autopotahy a objednal potahy na Skoda Octavia. ihned ako som to rozbalil som zistil, ze kvalita hlboko pod nulou. Okamzite som zabalil, zavolal na zakaznicku linku spolocnosti, kde mi pani povedala, ze nie je problem, poslite nam to spat. Poslal a peniaze nikde. Tovar samozrejme tiez. Az nasledne som zistil, ze povodna spolocnost Autopotahy s.r.o. Isla do likvidacie, ale na Slovensku bezny sposob ako vy...bat zo systemom, staci zalozit novu spolocnost pod inym menom a oje...va sa dalej. Ale ako to tu vidim, riesit to bude dalej Obchodna inspekcia a sud"
Užívateľ Josef Reisz z Českej Republiky napísal:
"Ahoj, mám s firmou AUTOPOŤAHY s.r.o. problém, řeším jej už od října minulého roku. Objednal jsem u firmy potahy na Renault Trafic Passenger byl jsem ujišťován, že potahy jsou šité na míru a kdovíco ještě... po nasazení autopotahů jsem se nestačil divit - potahy absolutně nepasovaly!!! Jejich reklamační oddělení (paní která si právě odběhla od šicího stroje) říká že ona o ničem neví, že autopotahy dostali a zbytek je na nadřízených. Dál jsem se nedostal.
Pokud by jste někdo měl jakékoliv informace, třeba kde se toto už řeší nebo jestli už nějaká skupina poškozených existuje - dejte vědět. josef.reisz@seznam.cz
Přímá škoda kterou mi firma AUTOPOŤAHY s.r.o. způsobila je 7.289,-Kč což je cena potahů"
Užívateľ Ján Malý z Vranova nad Topľov napísal:
"...no žiaľ, už som naletel spoločnosti MIZA Autopoťahy s.r.o., Košická cesta 1935, Rimavská Sobota, IČO: 45457239. Po návšteve ich webovej stránky som si objednal autopoťahy do Hyundaia Accenta za 182.-eur, vraj šité na mieru a zaslali mi totálny nepodarok čo do kvality materiálu a do strihu...ruky preč od takejto spoločnosti...hanba pre Slovensko, že takáto spoločnosť môže existovať..."
Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!