Nová Dacia Duster – Autopoťahy Individual Auto Design

On august 30, 2017, Posted by , In Novinky,Referencie,Všetky články, With Komentáre vypnuté na Nová Dacia Duster – Autopoťahy Individual Auto Design

Prichádza omladený Duster s ostrejšími črtami.

Malé SUV od automobilky DACIA v našich zemepisných šírkach netreba zvlášť predstavovať.

Priaznivá cena, priechodnosť aj mierne náročnejším terénom a vnútorný priestor, robia z automobilky pod taktovkou Renaultu rozumnú alternatívu v pomere cena – úžitková hodnota.

Duster v modelovom roku 2018 dostáva ostrejšie črty predných aj zadných svetlometov, výraznejšie blatníky a markantné detaily karosérie!

Odbornou verejnosťou často spomínaný strohejší interiér je ideálnym základom pre neskoršie individuálne úpravy, preto sa v našej spoločnosti často stretávame s požiadavkou na luxusnejšiu úpravu interiéru. Rovnako dôležitým argumentom je jednoduchá údržba pre špecifických klientov, napríklad poľovníkov.

 

Možnosť vidieť novú Daciu Duster a získať podrobnejšie technické informácie budú mať návštevníci frankfurtského autosalónu.

Dovtedy si môžete prezrieť premeny interiérov Individual Auto Design:


Viac produktov Individual Auto Design
pre vozidlá Dacia nájdete TU!

 

Navrhnite si vlastný dizajn autopoťahov!

Comments are closed.
Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín

Získajte viac – Najnovšie galérie a novinky na Váš E-mail

Váš e-mail (povinné)

Mám záujem o odber noviniek z kategórie:

  • v súlade s ochranou osobných údajov.
  • Do NOT follow this link or you will be banned from the site!