Škoda Octavia prichádza s novou tvárou

On november 4, 2016, Posted by , In Novinky,Oznamy,Referencie,Všetky články, With Komentáre vypnuté na Škoda Octavia prichádza s novou tvárou

Najpredávanejší model českej automobilky prichádza po štyroch rokoch s faceliftom a to hneď so štyrmi očami.
Nová škodovka s faceliftom príde na trh do konca roka 2016.

Nová Škoda Octavia prichádza skôr, ako sa očakávalo. Má prepracovanú prednú časť s novými full-LED svetlami a množstvo technológií zo Superbu.
Po kapotou ostáva všetko po starom. Novinkou je asistent pre jazdu s prívesom, ktorý preberá pri pomalom cúvaní riadenie.
Octavia dostane taktiež po prvýkrát adaptívne tlmiče DCC (Dynamic Chassis Control), ktoré menia charakteristiku v módoch Comfort, Normal a Sport a spolu s nimi aj charakteristiku posilňovača riadenia. Octavia má päť motorov TSI a štyri motory TDI. Motory majú objem od 1,0 do 2,0 litra, výkonnostné spektrum sa začína na 63 kW (84 k) a končí sa pri 135 kW (184 k). Takmer pre všetky motory je okrem manuálnej prevodovky v ponuke aj šesť či sedemstupňová prevodovka DSG. Pre motory 1,8 TSI a 2,0 TDI ponúka aj pohon všetkých kolies 4X4.

Comments are closed.
Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!