Štrnásť milisekúnd môže rozhodnúť

On január 10, 2018, Posted by , In Novinky,Oznamy,Všetky články, With Komentáre vypnuté na Štrnásť milisekúnd môže rozhodnúť

To je čas, za ktorý musí byť k dispozícii bočný Airbag v autosedadle.

Niektoré svetové automobilky tvrdia, že po roku 2020 sa v ich vozidlách už nikto ani len ťažšie nezraní!

Moderné vozidlá poskytujú úroveň bezpečnosti, ktorá sa každou inováciou zvyšuje. Na zachovanie funkčnosti aktívnej a pasívnej bezpečnosti je nutné používať technológie, ktoré nijakým spôsobom neovplyvňujú žiadané vlastnosti jednotlivých prvkov. Na popredajnom trhu príslušenstva sa vyskytuje veľa alternatív, ktoré svojimi vlastnosťami zamedzujú správnemu fungovaniu bezpečnostných prvkov. Aktivácia Airbagov je žiadaná a presne riadená detonácia. Rovnako ako detonácia pri búraní schátranej budovy môže pri nepresnosti napáchať veľa škôd.

 

Automobilový výrobcovia používajú v interiéroch neelastické materiály a špeciálne spoje. Len tak je zaručená presná deformácia miesta, z ktorého sa niekoľko milisekúnd po poslednej chvíli vynorí „záchranca“.

 

Produkty Individual Auto Design patria medzi špičku aftermakretového trhu nielen svojou kvalitou, ale aj rovnakými bezpečnostnými kritériami, ktoré musia spĺňať. Produkty z neelastického materiálu a špeciálne šitie riadené presnou počítačovou technológiou zabezpečujú presne riadenú deformáciu v mieste uloženia bočného airbagu. Technológia zabezpečí, že v prípade aktivácie sa airbag neoneskorí. Praktickým bonusom uvedenej technológie je možnosť opätovného zošita deformovaného miesta.

 

 

 

 

 

 

 

Rozdiel medzi uvedenými certifikovanými a necertifikovanými produktami
nepotrebuje žiaden odborný komentár.

 

 

 

 

 

 

 

 

Viac informácií o všetkých bezpečnostných testoch, ktoré musia produkty spĺňať, nájdete na stránkach spoločnosti MAD.

Comments are closed.
Videli ste násAutosalón Nitra - LogoRelácia Autosalón na Prime - LogoPowerfest - Tuning zrazTuning.sk - Online tuning magazín
Do NOT follow this link or you will be banned from the site!